Jaromir Cysek

Jaromir Cysek

matura 2004, drużynowy 47 ŁWDH, dwukrotny laureat Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka oraz finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. 

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji UŁ. Studiował także na Université François-Rabelais de Tours, gdzie uzyskał francuskie magisterium (master) z prawa europejskiego oraz na Uniwersytecie Fryburskim w Szwajcarii.

Po ukończeniu aplikacji adwokackiej prowadził kancelarię adwokacką specjalizującą się w prawie podatkowym i gospodarczym. Zasiadał również w radzie nadzorczej jednej ze spółek giełdowych.

Wicekonsul w Ambasadzie RP w Paryżu zajmuje się m.in. pomocą konsularną Polakom we Francji oraz sprawami prawnymi.

Pasjonat dobrej kuchni, podróży i wierny kibic Widzewa Łódź.


Ostatnia aktualizacja: 2023-09-02

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.