Jarosław Polak

Jarosław Polak

matura 1993, informatyk, Ukończył informatykę na Politechnice Łódzkiej. Pracuje w Intergraph.

Klasa profesora Mariana Wolniewicza. Był jednym z moich ulubionych nauczycieli - surowy w sposobie oceniania, ale też uczciwy i dodatkowo znakomicie tłumaczący matematykę. Dzięki niemu polubiłem ten przedmiot i poszedłem na Fizykę Techniczną i Matematykę Stosowaną na Politechnice Łódzkiej (przy okazji to był chyba jedyny wydział, na którym nie było rysunku technicznego). Mogę powiedzieć, że to profesor Wolniewicz był odpowiedzialny za rozwój rozumu u mnie - wtedy nastolatka. Mam dla niego do dziś ogromny szacunek i dziękuję mu za wsparcie, gdy przeżywałem ciężkie chwile.

Z kolei emocje kształtowało harcerstwo i nieodżałowany Janusz Boisse. Byłem przez te 4 lata w 9 ŁDH i w 47 ŁWDH, a dodatkowo jeszcze w Harcerskim Klubie Turystycznym. Janusz Boisse zaszczepił we mnie miłość do wędrowania i podziwiania naszego kraju, zaś wspólne rajdy, zimowiska i obozy harcerskie rozwijały przyjaźń i braterstwo, jakkolwiek archaicznie by to dzisiaj nie brzmiało, ale wtedy naprawdę się to czuło. To moje najpiękniejsze wspomnienia z tego okresu.

Aktualnie od prawie 25 lat pracuje w firmie Intergraph Polska w Warszawie, która jest częścią szwedzkiego koncernu technologicznego Hexagon, zaczynając jako programista, a obecnie na stanowisku Kierownika Projektów. Zajmuję się zarówno działalnością przedsprzedażową, jak i wdrożeniami systemów do zarządzania zasobami przestrzennymi w tzw. branżowych firmach sieciowych jak telekomunikacja, wodociągi, gazownictwo itp.


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.