Jerzy Julian Sułowski

Jerzy Julian Sułowski

matura 1960, zm. 17 listopada 2015 roku, Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej, przewodniczący Rady Uczelnianej ZSP Politechniki Łódzkiej.

W latach 1968-1971 wiceprzewodniczący Rady Okręgowej ZSP w Łodzi ds. kultury, a następnie przewodniczący tej Rady. Od 1971 do 1973 Skarbnik Rady Naczelnej ZSP w Warszawie.

W latach 1973-1975 organizował Młodzieżową Agencję Wydawniczą oraz był jej wicedyrektorem. Przez większość swojego życia zawodowego był związany z branżą turystyczną.

W latach 1975-1991 pracował w PBP "Orbis" jako Dyrektor Oddziału Okręgowego oraz Dyrektor Naczelny PP "Orbis" S.A.

W latach 1991-1994 był Akcjonariuszem - założycielem oraz Prezesem Zarządu "Holiday Travel" S.A. Przez resztę swojego życia zawodowego był Wiceprezesem i Prezesem Zarządu Polskiego Biura Podróży "Orbis" Sp. z o.o.


Ostatnia aktualizacja: 2023-10-28

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.