Jerzy Nowacki

Jerzy Nowacki

matura 1990, lekarz chirurg, matura 1990, właściciel kliniki w Aukland w Nowej Zelandii.

W Wielkiej Brytanii zdobyłem membership of royal college of surgeons. To i trzyletnia praca w brytyjskiej służbie zdrowia pozwala na bezegzaminacyjny transfer do nowozelandzkiej opieki zdrowotnej. Dostałem etat na chirurgii w Wellington, na którym przepracowałem cztery lata, ale zmiany w akceptacji wykształcenia medycznego między Unią, a Nową Zelandią spowodowały, że musiałem się doszkalać. Wyspecjalizowałem się jako lekarz rodzinny i jednocześnie specjalizację z chorób żył i podspecjalizację z chorób nowotworowych skóry. Przeniosłem się do Oakland do prywatnej kliniki chorób żył, którą po pewnym czasie wykupiłem.


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.