Joanna Słupecka

Joanna Słupecka

matura 1972, absolwentka handlu zagranicznego UŁ. Wieloletnia Prezes Stowarzyszenia Wychowanków. Współredagowała 5 wydawnictw Stowarzyszenia, w tym na 100-lecie. Reprezentowała Stowarzyszenie w Radzie Szkoły przez ponad 20 lat, do 2022 roku. 
Inicjatorka cyklu spotkań uczniów z interesującymi absolwentami takimi jak: Krzysztof Turowski, Anna Wesołowska, Andrzej Borowczyk, Maria Karasińska-Fendler, Andrzej Zimowski, czy Witold Sobociński.

Praca w Zarządzie umożliwiła mi realizację cyklicznych „spotkań przy kawie” dostępnych dla każdego absolwenta. Jak wiele mamy sobie do powiedzenia.

Zachowanie tradycji i ciągłość Stowarzyszenia towarzyszyło mi podczas pełnienia funkcji Prezesa, a pomoc koleżanek i kolegów była niezwykle cenna.

(Więcej w książce „Mój Kopernik…”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-12-05

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.