Kamil Kniczek

Kamil Kniczek

matura 2005, ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (dyplom 2011r.) gdzie na ostatnich latach studiów zainteresował się ortopedią.

Staż podyplomowy odbył w szpitalu im K. Jonschera w Łodzi w latach 2011-2012, czas wolny między poszczególnymi oddziałami placówki spędzał oczywiście głównie na Oddziale Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej. Na szkolenie specjalizacyjne z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu wybrał placówkę poza Łodzią – został członkiem zespołu ortopedów w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym.

Po rezydenturze przystąpił do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, który zdał w marcu 2019 roku, ale pozostał w zespole kutnowskiej ortopedii i obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta.

Zajmuje się nadal leczeniem urazów kończyn, ale także zmian zwyrodnieniowych kolan i bioder (endopiotezoplastyki stawów, osteotomie korekcyjne). Wykonuje również artroskopie stawu kolanowego (rekonstrukcyjne oraz tzw. „małe”) i artroskopie barku.

Zabiegi operacyjne przeprowadza w dwóch placówkach: w szpitalu w Kutnie (NFZ) oraz w szpitalu Salve w Łodzi (NFZ, zabiegi komercyjne).


Ostatnia aktualizacja: 2024-03-18

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.