Kamil Kuźmiński

Kamil Kuźmiński

matura 1994, człowiek biznesu

Kiedy kończyłem studia ekonomiczne, nie mając żadnego doświadczenia w bankowości, wystartowałem w konkursie na dyrektora Lukas Banku. Szefem komisji konkursowej był absolwent Kopra i tak mu się spodobała moja wizja rozwoju banku, że zatrudnił mnie na stanowisku dyrektora oddziału i tak rozpoczęła się moja kariera w bankowości. Potem pełniłem wiele funkcji kierowniczych, aż do stanowiska wiceprezesa w Deutsche Banku.  Po kolejnych dwóch latach odszedłem z etatowej pracy w banku i zacząłem rozkręcać własny biznes. Między innymi kupiłem udziały w Zjednoczonym Banku Spółdzielczym w Trójmieście. Taki lokalny kaszubski bank dla Kaszubów. Już nawet czuję się Kaszubem.

Ale poza tym… za pierwszą potężną premię z banku kupiłem hotel w Brzeźnie przy wejściu nr 49 na plażę, potem drugi trzeci, następnie otworzyłem trzy restauracje: rybną, włoską i hiszpańską, zainwestowałem w trzy biurowce z lokalami do wynajęcie, Wreszcie zainwestowałem też dla rodziny kupując siedlisko na Kaszubach, duży dom, basen, konie. A ponieważ lubię dobre wino, to kupiłem firmę importującą najlepsze wina hiszpańskie. Także mam cztery studia modelowania sylwetki, aby dziewczyny mogły się upiększać.

 

(Więcej w książce „Koper to My”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.