Katarzyna Drobińska

Katarzyna Drobińska

Od 25 lat związana z branżą targową.

Do 2017 jako Prezes Międzynarodowych Targów Łódzkich z sukcesem organizowała imprezy wystawiennicze w Łodzi, gdzie wykreowała wiele znanych marek wydarzeń o krajowym i międzynarodowym zasięgu m.in. NATURA FOOD, FILM VIDEO FOTO, PET FAIR.

Następnie związana z Ptak Warsaw Expo, gdzie jako Dyrektor ds. Targów rozwijała kalendarz wydarzeń targowych w największym ośrodku wystawienniczym w Polsce.

Ściśle powiązana z branżą ekologiczną – jest pomysłodawczynią i twórcą sukcesu Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO.

Obecnie rozwija własną firmę związaną z e-commerce.

Prywatnie mama dwóch córek, które kontynuują rodzinne tradycje i są uczennicami I LO im. M.Kopernika w Łodzi.


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-31

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.