Katarzyna Krawiranda

Katarzyna Krawiranda

matura 2018, studentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz wiceprzewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Pediatrii, Immunologii i Nefrologii ICZMP. Na trzecim roku studiów pełniła funkcję Koordynatorki Lokalnej ds. Zdrowia i Praw Reprodukcyjnych, w tym HIV i AIDS w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland, za którą otrzymała prestiżową nagrodę im. Zbigniewa Ehrmanna, przyznawaną najaktywniejszym i najbardziej sumiennym członkom IFMSA-Poland. Swoją przyszłość zawodową wiąże z pediatrią.

W liceum spełniała się jako przewodnicząca Szkoły w latach 2016 / 2017. Została nagrodzona Złotą Odznaką oraz Złotym Kamieniem. Była również członkinią oraz współprowadzącą ówczesnego jedynkowego koła teatralnego. Prowadziła kilka koncertów Per Musicam ad Astra. Współorganizowała Zjazd z okazji 110-lecia oraz 115-lecia Szkoły.

Hobbistycznie
Uwielbia teatr i kino, swoje zainteresowania pielęgnowała kilkukrotnie jako wolontariuszka międzynarodowego festiwalu filmowego Transatlantyk oraz festiwalu teatralnego Teatralna Karuzela. Nadmiar energii rozładowuje na treningach tańca towarzyskiego, siłowni i zajęciach pole dance. Można spotkać ją na dyżurach w szpitalu ICZMP oraz na SORze w szpitalu im. Marii Konopnickiej w Łodzi, które uwielbia.

W Zarządzie Stowarzyszenia odpowiada za komunikację. To ona dba, abyście byli na bieżąco co się tam dzieje. Śmiało kontaktujcie się z nią w razie potrzeby!


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-26

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.