Katarzyna Pawłowska-Horna

Katarzyna Pawłowska-Horna

matura 1968, historyk sztuki, pracowała w Muzeum Sztuki Współczesnej w Łodzi.

„Nie pamiętam, w jaki sposób dołączyłam do zespołu kabaretu, ale jak już dołączyłam, to zostałam. Pozostały sentymenty do tego stopnia, że podczas kolejnych zjazdów spotykamy się klasami, ale również w grupie kabareciarzy. Nie ukrywam, że najlepsze moje wspomnienia wiążą się właśnie z kabaretem. Nie ukrywam też, że chodziłam do szkoły głównie w celach towarzyskich. Gdy nie mogłam iść do szkoły, to żałowałam właśnie spotkań towarzyskich, które mi przeszły koło nosa.”

 

(Więcek w książce :Mój Kopernik…).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-03

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.