Katarzyna Ulańska

Katarzyna Ulańska

matura 1996, artystka fotograf

Po maturze chciałam pójść do Szkoły Filmowej, ale rodzice uważali, że fotografia to fajne hobby, ale nie poważna praca. Skończyłam więc Stosunki Międzynarodowe na UŁ i Europeistykę w Instytucie Europejskim. Po trzech miesiącach pracy biurowej, stwierdziłam, że to nie dla mnie i poszłam do Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania na Fotografię. Odnalazłam swoje przeznaczenie i szczęśliwie zostałam w tym zawodzie.

 

(Więcej w książce „Mój Kopernik…”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.