Kazimierz Maciej Słomczyński

Kazimierz Maciej Słomczyński

matura 1960, socjolog, emerytowany profesor Wydziału Socjologii Ohio State University (OSU), Columbus, Ohio (USA), profesor w Polskiej Akademii Nauk, dyrektor Cross-National Studies: Interdisciplinary Research and Training Program (CONSIRT) – programu ustanowionego przez OSU i PAN, kierownik Zespołu Porównawczych Analiz Nierówności Społecznych w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN.

Od 2020 r. członek Komitetu Socjologii PAN. Był kierownikiem Zakładu Metodologii Socjologii w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego.


Ostatnia aktualizacja: 2023-10-28

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.