Konrad Klejsa

Konrad Klejsa

matura 1996, profesor w Katedrze Filmu i Mediów Audiowizualnych

Wykładowca Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT, ekspert Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej ds. oceny scenariuszy i wniosków produkcyjnych, członek Rady Doskonałości Naukowej, członek Komitetu Nauk o Sztuce PAN. W latach 2007-2009 - profesor gościnny na Uniwersytecie w Tybindze. Autor książki Filmowe oblicza kontestacji (Warszawa 2008), współredaktor kilku tomów zbiorowych, m.in. Kino polskie: reinterpretacje. Historia – ideologia – polityka, razem z Eweliną Nurczyńską-Fidelską, Kraków 2007. Żona jest również absolwentką Jedynki.

 

(Więcej w książce „Koper to My”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.