Krzysztof Karolczak

Krzysztof Karolczak

Współwłaściciel software house’u Inwedo sp. z o.o, który tworzy oprogramowanie dla firm chcących zmieniać świat. Zaangażowany jako doradca, współzałożyciel lub inwestor w takie projekty, jak m.in. zbiletem.pl, CodeAlly i HelloHere.

Od 15 lat związany z branżą IT, wspiera projekty aplikacji webowych i mobilnych zarówno dla startupów, jak i firm z sektora enterprise. Mieszkając w 6 krajach od Stanów (Kalifornia) po Japonię, miał okazję pracować w multikulturowych zespołach i poznać specyfikę rynku amerykańskiego oraz rynków skandynawskich i azjatyckich.

Odkąd prowadzi swoją firmę i buduje firmy produktowe, miał okazję uczestniczyć w każdym etapie skalowania się przedsiębiorstwa: od tworzenia MVP, poprzez pozyskiwanie inwestorów i walidację rynkową, aż po fazy wzrostowe. Na co dzień zajmuje się wsparciem w budowaniu produktów, procesów i zespołów. Jest ewangelistą w zakresie budowania produktów w oparciu o mierniki sukcesu.

Z zamiłowania żeglarz oraz podróżnik zakochany w Azji.


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-31

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.