Maciej Gałecki

Maciej Gałecki

matura 1998, założyciel Bluerank (wybitny Google Premier Partner EMEA i najlepsza duża agencja w Europie'16), Full Stack Experts (One Stop Shop dla Twoich potrzeb martech), anioł biznesu dla kilku startupów martech, HRtech i legaltech.

Ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w branży marketingu w wyszukiwarkach - od optymalizacji wyszukiwarek i zarządzania PPC w najbardziej konkurencyjnych obszarach po bycie konsultantem skoncentrowanym na budowaniu i wdrażaniu strategii SEM, które są częścią globalnego planu marketingowego firmy.

Zafascynowany wyszukiwarkami, stara się zrozumieć, dlaczego zachowania związane z wyszukiwaniem stały się tak popularne w dzisiejszych czasach. Dlatego jego firma nie koncentruje się wyłącznie na obszarze SEM, ale analizuje, rozumie i poprawia "doświadczenie wyszukiwania" na stronach internetowych naszych klientów.

Jako osoba prywatna - Google Advertising Professional i ekspert w dziedzinie SEM w obszarze ogłoszeń i mediów.

Będąc CEO Bluerank, który jest członkiem IAB Polska i pierwszym polskim członkiem generalnym SEMPO, ma możliwość uczestniczenia w działaniach SEM na najwyższym światowym poziomie.

Specjalizacje: doradztwo e-marketingowe, SEO, zarządzanie PPC, tworzenie i wdrażanie strategii SEM, analityka internetowa


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.