Maciej Naze

Maciej Naze

matura 1995, chirurg onkolog, lekarz o szerokich horyzontach i dużej wiedzy. Posiada ogromne doświadczenie w laseroterapii zmian skórnych, jak również leczeniu chirurgicznym, w tym operacji z wykorzystaniem technik onkoplastycznych. Jest członkiem Breast Cancer Unit – zespołu prowadzącego najnowocześniejsze leczenie raka piersi łącznie z zabiegami rekonstrukcyjnymi. 

Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu medycyny nuklearnej. Jest kierownikiem pracowni pozytronowej tomografii emisyjnej (PET-CT). Prowadzi również Fundację Angelmana, wspierającej rehabilitację dzieci z tym neurologicznym schorzeniem.


Ostatnia aktualizacja: 2023-12-27

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.