Magdalena Proga-Stępień

Magdalena Proga-Stępień

matura 1996, bankowiec w Zarządzie Santander Polska

Pasjonat bankowości, lider zmian i członek zarządu z dużym doświadczeniem w przywództwie i transformacji sektora finansowego. Zwolennik nowych technologii i transformacji cyfrowej. Zaangażowany zwolennik różnorodności, integracji i przedsiębiorczości.

Rada nadzorcza Santander Bank Polska powołała Magdalenę Progę-Stępień na członka zarządu z dniem 4 kwietnia 2023 r., podał bank. Jest ona związana z bankiem od 2021 r., pełniła funkcję dyrektora dystrybucji, odpowiadając za rozwój biznesu w segmencie klienta indywidualnego, zamożnego i MŚP, jak również za Obszar CRM oraz transformację cyfrową.

 

(Więcej w książce „Koper to My”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.