Małgorzata Jeremin-Mazurkiewicz

Małgorzata Jeremin-Mazurkiewicz

matura 1995, w latach szkolnych harcerka 6 WŁDH związana głównie z HKT. Absolwentka Wydziału Filologicznego UŁ oraz Wydziału Prawa i Administracji UŁ. Zawodowo kilkanaście lat związana z branżą motoryzacji, realizująca się na stanowiskach menadżerskich w dealerstwie samochodowym marek premium w działach marketingu i sprzedaży.

Od 5 lat działająca prężnie w innej branży. Podążając za swoimi zainteresowaniami i pasją, prowadzi biuro nieruchomości AN City Point.

Pomysłodawczyni i współorganizatorka akcji związanej z powstaniem murala dla uczczenia prof. Janusza Boisse "Bladego".

Prywatnie mama dwóch córek, miłośniczka i instruktorka tenisa, gra na co dzień w lokalnej amatorskiej lidze. Aktywna w działalności społecznej, w tym na rzecz swojej ukochanej szkoły.


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-22

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.