Małgorzata Krzemińska

Małgorzata Krzemińska

matura 2019,

podczas edukacji w Koprze reprezentowała szkołę w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego, zdobywając tytuł finalistki. Koordynowała pracę uczniów I LO w celu nagrania utworów bożonarodzeniowych oraz brała udział w nagraniach płyty, z której całkowity dochód został przeznaczony na cele fundacji Gajusz.

Ukończyła także I i II stopień Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi w klasie fortepianu dr Iwony Jakubowskiej, kończąc edukację występem w Filharmonii Łódzkiej w czerwcu 2019 r.

Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Angażuje się w wiele inicjatyw studenckich, w szczególności działając w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa, w którym w roku akademickim 2020/2021 pełniła funkcję Wiceprezesa ds. Działalności Naukowej, a obecnie przewodniczy łódzkiemu oddziałowi ELSA na stanowisku Prezesa ELSA Łódź. W 2020/2021 r. brała udział w Klinice Prawa Technologii Przyszłości, projekt był realizowany przez kilka polskich i zagranicznych uniwersytetów. Uczestniczka programu "Mistrzowie Dydaktyki - wdrożenie modelu tutoringu" finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki i Europejski Fundusz Społeczny, którego celem jest rozwój naukowy studentów.


Ostatnia aktualizacja: 2023-09-02

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.