Małgorzata Krzemińska

Małgorzata Krzemińska

matura 2019, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, Wiceprezeska ds. Działalności Naukowej i Prezes ELSA Łódź.

Podczas edukacji w Koprze reprezentowała szkołę w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego, zdobywając tytuł finalistki. Ukończyła także I i II stopień Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi w klasie fortepianu dr Iwony Jakubowskiej, kończąc edukację występem w Filharmonii Łódzkiej w czerwcu 2019 r.


Ostatnia aktualizacja: 2024-03-18

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.