Marcin Skośkiewicz

Marcin Skośkiewicz

matura 1976, lekarz weterynarii, uczeń i harcerz I LO

Popracował w różnych lecznicach wokół Łodzi, a w 1985 roku otworzył prywatną praktykę weterynaryjną. Wyjeżdżał też na kontrakty do Belgii, albowiem interesował się transplantacją zarodków.

W 1990 roku trafił do Polskiej Akademii Nauk, w Zakładzie Amin Biogennych, u profesora Adama Maślińskiego zajmując się transplantologią i chirurgią doświadczalną. Pracuje w lecznicy dla zwierząt na Kopernika w Lodzi.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.