Marcin Sobiepański

Marcin Sobiepański

matura 1990, przedsiębiorca budowlany, Instruktor harcerski w stopniu podharcmistrza, wieloletni drużynowy 8 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej im. Władysława Broniewskiego i przyboczny 47 ŁWDH im. Leonida Teligi. W latach 2007-2015 zastępca Komendanta Hufca ZHP Łódź-Polesie. Kilkudziesięciokrotny Komendant rejsów żeglarskich, obozów i zgrupowań harcerskich.

Fundator i przewodniczący rady programowej Fundacji Koper Pomaga, założonej po wybuchu wojny na Ukrainie.

Od czterech kadencji Członek Zarządu Stowarzyszenia (z jedną przerwą).

Żeglarz i turysta, pasjonat rowerowy zakochany w Mazurach.

Żona Dominika, finansistka, prezes Fundacji Koper Pomaga, absolwentka Kopernika rocznik maturalny 1998, córka Julia, absolwentka Kopernika rocznik maturalny 2018, druga córka Amelia uczennica Kopernika (klasa III).

W Stowarzyszeniu chciałby zadbać o jak największą integrację absolwentów w oparciu o organizację wspólnych wydarzeń i spotkań oraz podtrzymywanie wzorowych relacji z pracownikami i uczniami liceum.


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-26

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.