Marcin Sulikowski

Marcin Sulikowski

matura 1993, Od 20 lat pracuje w branży doradztwa biznesowo-technologicznego.

Jest twórcą nagradzanych, innowacyjnych projektów m.in. dla Orange, Grupy Heineken, Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, Polskiej Spółki Gazownictwa, Polskiej Grupy Energetycznej, Tauron Polska Energia, Procter & Gamble, Fortum Power and Heat, Innogy, Danone, Goodyear i innych.

Od 2007 roku ściśle związany z usługami konsultingowymi dla sektora przemysłowego i energetycznego. Zaprojektował pionierskie rozwiązania z zakresu e-commerce i samoobsługi klientów dla firm energetycznych w Polsce.

Przez wiele lat odpowiedzialny za rynek Energetyki i Przemysłu w dużych, międzynarodowych organizacjach IT.

Obecnie rozwija w Polsce ofertę technologiczno-doradczą Hycom – eksperta w obszarach cyfrowej sprzedaży, obsługi klienta oraz Customer Experience.


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-31

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.