Marcin Tkaczyk

Marcin Tkaczyk

matura 1989, profesor pediatra, nefrolog dziecięcy

Kierownik Kliniki Pediatrii, Immunologii i Nefrologii, konsultant Wojewódzki dla województwa łódzkiego w dziedzinie nefrologii dziecięcej. W 2003 roku otrzymał wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej za pracę naukową opublikowaną w latach 2000-2003.  W 2002 – Nagroda Rektora Wojskowej Akademii Medycznej za publikację naukową – Surface markers of platelet function in idiopathic nephrotic syndrome in children, Pediatr Nephrol  (2002) 17:673-677.

… ale najważniejsze jest to że wiem jak pomóc niektórym ludziom”.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.