Marcin Zwierzak

Marcin Zwierzak

matura 1993, lekarz, były drużynowy 47 Łódzkiej Wodnej Drużyny Harcerskiej

Doświadczony specjalista ds. rozwoju leków z udokumentowaną historią pracy w branży farmaceutycznej. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami, biotechnologii i naukach przyrodniczych.

Nasze wnioski i wyniki badań wysyłane są do wielu światowych instytucji, jak Amerykańska Agencja Leków, Europejska Agencja Leków i to one zatwierdzają, bądź nie dany lek do stosowania w medycynie.

 

(„Więcej w książce „Koper to My”)


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.