Marek Dedecjus

Marek Dedecjus

matura 1992, profesor nauk medycznych, chirurg, endokrynolog, onkolog. Kierownik Kliniki Endokrynologii Onkologicznej i Medycyny Nuklearnej Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie.

W 1998 ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 1999-2002 odbywał studia doktoranckie w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi gdzie w 2002 roku uzyskał stopień doktora, habilitował się w 2008 roku również na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2015 otrzymał tytuł profesora nauk medycznych.   Specjalizował się w zakresie chirurgii ogólnej (2007), endokrynologii (2013) i chirurgii onkologicznej (2017).

 

(Więcej w książce „Koper to My”).

 


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.