Mateusz Kroppop

Mateusz Kroppop

matura 1993, architekt. W latach 1993-1994 był na stypendium w Institut National des Sciences Appliquees w Lyonie, w 2001 roku uzyskał dyplom mgr inż. arch. na Politechnice Łódzkiej, a w latach 1996-2000 studiował na Wydziale Architektury na Technische Universität w Darmstadt, gdzie uzyskał dyplom architekta na Uniwersytecie w Darmstadt.

W 2004 uzyskał przyznanie uprawnień architektonicznych przez Federalne Ministerstwo Gospodarki i Pracy w Austrii.

Pracował w biurze architektonicznym Baumschlager & Eberle, Lochau - Austria, Architekturbüro P.ARC Zürych, w biurze architektonicznym Detrich / Untertifaller Architekten, Bregenz, Austria.

 

Ważniejsze projekty:

  • siedziba UNAIDS/WHO w Genewie
  • rozbudowa budynku informatyki Politechniki w Zurychu
  • budynek Conseil de l'Europe:European Directorat for Quality of Medicines w Strasbourgu
  • projekt budynków mieszkaniowych w Pekinie
  • WSB Arau - Szwajcaria w Rhombergbau AG

Ostatnia aktualizacja: 2024-03-21

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.