Michał Araszkiewicz

Michał Araszkiewicz

matura 1992, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji Kierunku Prawo. Od 2001 roku radca prawny prowadzący indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego specjalizującą się w świadczeniu pomocy prawnej przedsiębiorcom, ale także doradzającą osobom fizycznym ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego oraz medycznego, w tym również działalności naukowej i badawczo rozwojowej.
 
W czasie wolnym czyta książki, których akcja pochłania jego zaangażowanie i uwalnia od codzienności. Aktywnie zajmuje się posiadanym ogrodem wraz z fragmentem lasu będącymi azylem spokoju i natury, wyciszenia i pokory wobec naturalnych konsekwencji zachodzących w naturze. Zbiory własnych warzyw, owoców czy runa leśnego w zestawieniu z zielenią roślin czy kolorystyką kwiatów dają mu satysfakcję, radość, ale i odskocznię mentalną od biegnącego dzisiejszego świata.
 
Uprawia sport, jeździ na nartach, rowerze, ale przede wszystkim biega, głównie po lesie i polach. Bieganie na dłuższe dystanse daje mu z jednej strony poczucie sprawności ciała, ale co istotniejsze to też jego czas odpoczynku mentalnego, zbliżenia do natury i to w dosłownym znaczeniu, gdyż właśnie świtem las szaleje zapachami a zwierzyna wycofuje się w jego ustronniejsze czeluście.


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-23

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.