Michał Kołaciński

Michał Kołaciński

matura 1997, doktor nauk medycznych chirurg szczękowy

Ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2003), ukończył z wyróżnieniem studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2008), Zdobył stopień doktora nauk medycznych w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej (2014), specjalista w tej dziedzinie. Pracował na stanowisku młodszego a następnie starszego asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi (2005-2011), Od 2011roku do chwili obecnej zajmuje stanowisko starszego asystenta w Klinice Chirurgii Szczękowo – Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klincznego im. WAM w Łodzi


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.