Michał Kustosik

Michał Kustosik

matura 1995

Tytuł mgr inż. otrzymał kończąc informatykę w Katedrze Informatyki Stosowanej na wydziale Elektrycznym Politechniki Łódzkiej. Jeszcze podczas studiów pracował w KIS jako administrator sieci zajmując się utrzymaniem i bezpieczeństwem sieciowym. W czasie pracy w branży informatycznej zdobył kilkanaście certyfikatów związanych z bezpieczeństwem sieci i danych, między innymi inżyniera Cisco, ZyXEL i innych. Doradzał i wdrażał rozwiązania dla takich firm jak np. Securitas Polska w kontekście bezpieczeństwa utrzymania infrastruktury sieciowej. Wykładowca informatyki na WSHE w Łodzi (obecne AHE). Wciąż aktywny zawodowo jako informatyk.

Po kilkunastu latach pracy jako informatyk przechylił szalę w kierunku branży nieruchomości. Obecnie jest współwłaścielem kilku spółek, zajmujących się m.in. zarządzaniem najmem mieszkań i pokoi na wynajem, pośrednictwem w nieruchomościach oraz remontami. Koordynuje pracę zespołu obsługującego kilkuset najemców mieszkających w kilkuset mieszkaniach w Łodzi. W firmie rozwija również prężnie dział obsługujący inwestorów, którzy chcą kupić dla siebie nieruchomość pod wynajem.

Społecznik.

W Koprze i po liceum aktywnie uczestniczył w pracach harcerstwa będąc przybocznym 47 ŁWDH a później członkiem "Kręgu Instruktorów, Starszyzny i Seniorów im. hm. Janusza Boissé" oraz "Kręgu Instruktorów i Starszyzny Klon".

Podczas studiów angażował się prężnie w działania organizacji studenckich. Początkowo realizator dźwięku i audycji, finalnie Redaktor Naczelny Studenckiego Radio ŻAK PŁ. Przez lata współtworzył Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA, został odznaczony honorową odznaką festiwalu.

Od 2018 roku mocno związany ze Stowarzyszeniem Wychowanków I LO, pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego oraz Skarbnika.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą dwóch synów. Wciąż lubię grać na gitarze, chodzić po górach i aktywnie spędzać wolny czas.


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-24

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.