Michał Napieralski

Michał Napieralski

matura 1964 już w szkole był znakomitym pływakiem. Zbardzo ciekawej rodziny, w jego domu stale po 1945 r. zjawiał się Ślepy Max oraz Włodzimierz Sadoczyński, dezerter z Armii Czerwonej, w jakimś sensie zastępca Ślepego Maxa. Michał Skończył chemię w Politechnice Łódzkiej. Został trenerem drużyny piłki wodnej Anilany. Emeryt. (według informacji od kol. Józka Śreniowskiego)


Ostatnia aktualizacja: 2024-03-30

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.