Paweł Mackiewicz

Paweł Mackiewicz

matura 1979, lekarz, pulmonolog,

Jak większość absolwentów Jedynki jestem lekarzem. Jeszcze w szkole podstawowej pisałem wypracowanie na temat: kim chciałbym być. I napisałem wówczas, że chciałbym być lekarzem, który byłby zdolny przeszczepiać głowy !!! To był czas pierwszych przeszczepów serca i innych narządów. W konsekwencji zostałem stażystą w Oddziale Neurochirurgii i przez rok pracowałem w szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, jednak nie wytrzymałem psychicznie operacji , przy których asystowałem. Przeszedłem, zatem do Szpitala Chorób Płuc w Łagiewnikach i po kilku latach zostałem specjalistą pulmonologiem.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.