Paweł Sztabiński

Paweł Sztabiński

matura 1967, profesor w Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, narodowy koordynator Europejskiego Sondażu Społecznego, profesor w Centrum Badań Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego UW.

Obszary jego zainteresowań to: metodologia badań socjologicznych i polityka edukacyjna. autor, współautor i redaktor książek, m. in.: Ankieterzy i ich respondenci: od kogo zależą wyniki badań ankietowych, Podręcznik ankietera, Fieldwork jest sztuką, Nowe metody, nowe podejścia badawcze w naukach społecznych.


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-03

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.