Piotr Kustosik

Piotr Kustosik

matura 1965, ur. 17.07.1947, zm. 27.11.2022, wieloletni członek Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi i uczestnik wszystkich Zjazdów Absolwentów.

Zawodowo przez wiele lat Kierownik Działu Transportu w Zakładach "Jotes". Odpowiedzialny za kształtowanie, rozwój i całość spraw związanych z logistyką transportową w firmie. W późniejszym czasie współwłaściciel firmy odzieżowej produkującej szeroką gamę produktów rozpoznawalnych w regionie.

Zagorzały kibic sportowy ale również miłośnik archeologii, geologii, przyrody i tematów związanych z astronomią.

Został pochowany na Cmentarzu Komunalnym na Zarzewiu w Łodzi (ul. Przybyszewskiego 325), kwatera XXXVI, rząd 5, nr grobu 21: https://goo.gl/maps/PKXztPEub4REN8nt6


Ostatnia aktualizacja: 2023-09-12

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.