Piotr Sitarski

Piotr Sitarski

matura 1986, filmoznawca, dr hab. nauk humanistycznych.

26 września 1997 obronił pracę doktorską Model komunikacyjny rzeczywistości wirtualnej w perspektywie teorii mediów audiowizualnych, 25 maja 2011 habilitował się na podstawie pracy zatytułowanej Sens stylu. O twórczości filmowej Ridleya Scotta. Pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego w Instytucie Kultury Współczesnej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Jest także członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego.

 

(Więcej w książce "Koper to My").


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.