Rafał Kassyk

Rafał Kassyk

matura 1965, major lekarz w stanie spoczynku, współtwórca szkolnego kabarety „Kiełbie we łbie”.

Ukończył Wojskową Akademię Medyczną. Po rocznym stażu w Szpitalu Wojskowym w Toruniu, został skierowany do jednostki wojskowej w Gdyni, gdzie był przez pięć lat lekarzem pułku.

Jednocześnie w szpitalu cywilnym w Gdyni Radłowie, na zasadach wolontariatu, odbywał staż konieczny do uzyskania I stopnia specjalizacji, uzyskał kartę specjalizacyjną z położnictwa i ginekologii.

W szpitalach wojskowych też były oddziały ginekolo-giczno-położnicze. Kolejnym przydziałem służbowym był Szpital Wojskowy w Wałczu. Tutaj, jako starszy asystent oddziału, miał możliwość uzyskania II stopnia specjalizacji.

 

(Więcej w książce „Mój Kopernik…”)


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-01

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.