Robert Kędzierski

Robert Kędzierski

matura 1981, absolwent wydziału Ek-Soc UŁ, ukończył też Ekonomikę i Organizację Obrotu i Usług oraz Cybernetykę Ekonomiczną i Informatykę. Obecnie pracuje w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w Łodzi.

W czasie letnich urlopów lubi leniuchować na plaży czytając książki. W czasie zimowych urlopów jeździ na nartach, będąc jednocześnie organizatorem tych wyjazdów dla grupy znajomych. W ciągu roku uczestniczy w zajęciach zumby i salsation, wywołując uśmiechy politowania u pań.

Kontakt z naturą realizuje kosząc trawę na rekreacyjnej działce, której nie chce mu się pielić, czekając na nabycie uprawnień emerytalnych (chociaż wtedy to też nie będzie takie pewne).

W weekendy można go spotkać na koncertach w Keja Pub (Grzmiąca Półlitrówa, Nijak, EKT, Bez Jacka i parę innych, ogólnie klimaty Yapy, ale także legendy polskiej muzyki rockowej, czyli takie supergrupy jak SPIS czy Super Trio).

Prywatnie: tata Zosi.

 


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-26

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.