Ryszard Bielewicz

Ryszard Bielewicz

matura 1977, ekonomista, inspektor ochrony danych osobowych.

Ochroną danych osobowych zajmuje się od roku 2016. W tym czasie przygotował i przeprowadził ponad 400 godzin szkoleń z zakresu bezpieczeństwa danych zarówno dla podmiotów publicznych jak i prywatnych.

W poprzednim stanie prawnym pełnił funkcje Administratora bezpieczeństwa informacji, a od wejścia, w maju 2018 roku, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE, pełni funkcję zarówno Inspektora ochrony danych w podmiotach publicznych, jak i Inspektora ochrony danych i Konsultanta ds. danych osobowych w podmiotach prywatnych.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.