Sergiusz Ryczel

Sergiusz Ryczel

matura 1995, komentator sportowy oraz dziennikarz TVN, TVN24 i kanałów sportowych nc+.

Jest absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Jako student wyjechał na roczne stypendium na Uniwersytet Tsinghua w Pekinie. W latach 2002-2020 pracował w koncernie ITI. Występował na antenach stacji: TVN, TVN24 oraz w kanałach sportowych nc+. Jako reporter relacjonował występy piłkarskiej reprezentacji Polski, a jako sprawozdawca komentował m.in. mecze Ligi Mistrzów UEFA. Prowadzi turnieje piłkarskie dla najmłodszych: Orange Cup oraz Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku, a także firmowe turnieje sportowe.

Po odejściu z mediów w 2022 został trenerem wystąpień publicznych, zajmującym się szkoleniem osób, które zawodowo pracują lub chcą zarabiać dzięki wystąpieniom publicznym. Stworzył także internetowe kursy wideo z serii Mistrzowskie wystąpienia publiczne.

 

(Więcej w książce „Koper to My”).

 


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.