Tasja Dorkofikis

Tasja Dorkofikis

matura 1983, pracuje w Arts Council England, finansowanej przez rząd instytucji publicznej, której celem jest wspieranie sztuk performatywnych, wizualnych i literackich w Wielkiej Brytanii.

Zajmuje się w niej udzielaniem dotacji i grantów dla różnych organizacji kulturowych oraz indywidualnych artystów i pisarzy.

Programująca i kurator w Fondation Jan Michalski, organizator wydarzeń i festiwalu Bibliotopia. oraz Le livre sur les quais. Pracująca dla wielu wydawnictw europejskich.

Absolwentka University of Oxford, Master of Philosophy (MPhil), Wadham College Renaissance Drama, University of Geneva, University of London, Bachelor's Degree English Literature.


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.