Waldemar Naze

Waldemar Naze

matura 1958, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, Wydz. Lekarski, chirurg.

W latach 1978–2001 z-ca ordynatora, ordynator oddziału chirurgicznego w Szpitalu im. dr. Władysława Biegańskiego w Łodzi.

W 1982 udzielał pomocy osobom związanym z działalnością opozycyjną, a zagrożonym zwolnieniem z pracy (przyznawał zwolnienia lekarskie, m.in. Andrzejowi i Rafałowi Terleckim). Uczestnik ulicznych demonstracji w Łodzi, kolporter podziemnych pism.

Od 1989 z-ca naczelnego rzecznika odpowiedzialności zawodowej przy Naczelnej Izbie Lekarskiej. 2001–2013 ordynator oddziału chirurgicznego w Szpitalu im. św. Ducha w Rawie Mazowieckiej.


Ostatnia aktualizacja: 2023-10-28

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.