Wiesław Karsz

Wiesław Karsz

Wiesław Karsz, matura 1964. Był znakomitym pianistą, Studiował w UŁ, doktoryzował się na prawie w Instytucie Teorii Państwa i Prawa u prof. Jerzego Wróblewskiego. Był tam I sekretarzem PZPR, wyprowadzono go ze strajku 15 grudnia 1981 z lufą kałacha na potylicy. Po 1989 został specjalistą polskiego
rządu do spraw walki z dumpingiem cenowym. Pełnił obowiązki stałego przedstawiciela Polski przy WTO. (według informacji od kol. Józka Śreniowskiego)


Ostatnia aktualizacja: 2024-03-30

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.