Włodzimierz Witkowski

Włodzimierz Witkowski

matura 1982, inż. w Instytucie Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej, od początku – 1995 - istnienia opiekun Koła Naukowego Studentów Architektury PŁ "IX Piętro" - założone w 1995 rok.

Do osiągnięć koła zalicza się m.in. organizowanie wypraw naukowych w Karpaty Wschodnie na Ukrainie, których celem jest inwentaryzacja zabytkowych, drewnianych cerkwi, za co Koło zostało uhonorowane w 2007 roku nagrodą im. Profesora Jana Zachwatowicza nadawanym przez Polski Komitet ICOMOS.


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.