Wojciech Bieńkowski

Wojciech Bieńkowski

matura 1978, jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej i doktorem nauk wojskowych w specjalności bezpieczeństwo państwa.

Ukończył studia podyplomowe: Marketingowego Zarządzania Firmą na Uniwersytecie Łódzkim, Prawa Konfliktów Zbrojnych w Akademii Obrony Narodowej, Doskonalenia Pedagogicznego na Politechnice Łódzkiej.

Starszy wykładowca Zakładu Edukacji Obronnej i Koordynacji Kształcenia na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Komisji Upowszechniania Międzynarodowego Prawa Humanitarnego działającej przy Zarządzie Głównym Polskiego Czerwonego Krzyża. 


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.