Zbigniew Koczewski

Zbigniew Koczewski

matura 1964, działacz sportowy, inżynier włókiennik

Sport był zawsze obecny w moim życiu. Mój tata Henryk Koczewski był zawodnikiem i renerem hokeja na ludzie i przede wszystkim piłki nożnej w Łódzkim Klubie Sportowym. Siłą rzeczy poszedłem później w jego ślady.

Po maturze poszedłem na Politechnikę Łódzką na włókiennictwo, ze specjalnością przędzalnictwo. Później zaś na Akademię Wychowania Fizycznego do Warszawy razem z „Tokiem”, Janem Tomaszewskim słynnym bramkarzem z drużyny Kazimierza Górskiego. Wróciłem do Łodzi i trenowałem chłopaków w ŁKS-ie razem ze Zdzisławem Ulatowskim.

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-10-29

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.