AKTUALNOŚCI / I Ty możesz zostać sponsorem Zjazdu, a w ślad za tym - sponsorem Naszej Szkoły!

2021-08-24
I Ty możesz zostać sponsorem Zjazdu, a w ślad za tym - sponsorem Naszej Szkoły!

Co robimy?
Gromadzimy wokół siebie przedsiębiorców, menedżerów, ludzi wolnych zawodów, którzy chcą pomóc naszej Szkole w codziennym funkcjonowaniu oraz w rozwoju.

Na czym to polega?
Zbieramy potrzeby od Szkoły. Są bardzo różne - od stypendiów dla uczniów i nauczycieli, poprzez remonty pracowni, a na potrzebach doraźnych kończąc (np. kilkanaście antycovidowych ścianek z pleksi). Włączamy się w ich finansowanie. Współdziałamy z Dyrekcją. Zaczynamy od małych rzeczy, a potem bierzemy się za większe.1f60a.png

Jak sponsoring Zjazdu ma się do sponsoringu Szkoły?
Budżet Zjazdu z reguły kończy się zyskiem kilku/kilkunastu tysięcy złotych. Te pieniądze służą potem Szkole przez najbliższe cztery lata. W tym roku chcemy - pomimo covidu - zadziałać ambitnie, a potem kontynuować wspieranie Szkoły w kolejnych latach (pomysłów jest kilka - np. działający pomiędzy zjazdami Klub Biznesu Kopra). Ale na razie - celem jest wypracowanie wysokiej nadwyżki z najbliższego Zjazdu. Stąd niniejsza akcja.

Jak duże to są kwoty i firmy?
Nieduże. Najczęściej kilka tysięcy złotych. Kto się dokłada? My wszyscy - właściciele firm, przedsiębiorcy, menedżerowie, osoby które chcą i mogą pomóc. To nie jest sponsoring Stadionu Narodowego liczony w setkach tysięcy pln - to jest klub ludzi, którzy dorzucają się "po trochu" w miarę jak każdy chce i może.

Dlaczego to robimy?
Bo mamy poczucie że możemy coś fajnego w ten sposób dla naszej Szkoły zrobić. Bo czujemy więź z tym miejscem i środowiskiem. Bo chcemy żeby ono trwało i się rozwijało.

Co za to możesz zyskać?
- przede wszystkim poczucie dobrze spełnionego obowiązku

- ale poza tym też wymiernie: ekspozycję podczas 4 dni intensywnych spotkań ludzi nauki, medycyny, biznesu, kultury i sztuki , wielu pokoleń, pracujących i mieszkających od Kalifornii po Singapur. Zostaniesz zauważony w nie byle jakim towarzystwie

- do dyspozycji są pakiety sponsorskie opisane szczegółowo tutaj. Poza nimi możemy zawsze stworzyć pakiet indywidualny pomiędzy istniejącymi - mamy w tym już doświadczenie.

Co zrobić i z kim się w tej sprawie kontaktować?
Napisać maila:
Piotr Burwicz: p.burwicz@gmail.com
lub Marcin Darnowski: mdarnowski@gmail.com

To wszystko.

My się odezwiemy i wszystko załatwimy - elektronicznie / mailowo.

Mamy już doświadczenie i zawieramy każdego tygodnia kolejne umowy.

Aha.... "and one more thing".....

Udostępnij lub wyślij to dalej!

Dziękujemy :-)

Pobierz plik PDF - Oferta Sponsorska - Zjazd Absolwentów na 115 lecie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.