AKTUALNOŚCI / Nie zmieniamy terminu Zjazdu. Przedłużamy 10% zniżkę do końca czerwca!

2021-06-18
Nie zmieniamy terminu Zjazdu. Przedłużamy 10% zniżkę do końca czerwca!

Na spotkaniu Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków z udziałem P. Dyr. Marcina Chrabelskiego podjęliśmy decyzję, że nie zmieniamy terminu Zjazdu, zaplanowanego na 7-10 października 2021.

Oczywiście nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie obostrzenia będą obowiązywać w tym czasie, zatem może się okazać, że niektóre zaplanowane punkty programu będą musiały być dostosowane do aktualnej sytuacji i przepisów, być może nawet wykreślone, a liczebność uczestników niektórych atrakcji ograniczona, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Ważne - na chwilę obecną nie zakładamy konieczności takich działań, ale ponieważ tzw. "czwarta fala" pozostaje ciągle niewiadomą, piszemy o tym trochę "na wszelki wypadek" - zwłaszcza dla wiadomości osób, które przybywają na Zjazd z daleka. Dołożymy wszelkich starań, aby przeprowadzić całość zaplanowanych wydarzeń, ale czasy covidowe mogą wymuszać niezależne od nas zmiany programu, również w krótkim okresie przed ustaloną datą.

Przypominamy, że zgodnie z przepisami, do ewentualnych limitów nie wlicza się osób zaszczepionych, a zatem namawiamy – szczepmy się!

Z radością obserwujemy jak wielkie zainteresowanie wzbudza zjazd wśród kopernikowskiej społeczności, wpłynęło już bardzo dużo wpłat i wciąż wpływają nowe. My również tęsknimy za możliwością osobistego spotkania.

Tak, jak deklarowaliśmy wcześniej, nie rozważamy przeniesienia zjazdu do internetu, natomiast dołożymy wszelkich starań, aby jak najwięcej punktów programu było transmitowanych.

Jednocześnie informujemy, że obniżona o 10% cena za zjazd obowiązuje do końca czerwca.

Obserwujcie nas na Facebook’u, LinkedIn’ie i naszej stronie www.


Do zobaczenia wkrótce
Zarząd Stowarzyszenia i komitet organizacyjny


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.