AKTUALNOŚCI / Zjazd Absolwentów otwarty! Rozpoczynamy przyjmowanie zapisów!

2021-03-03
Zjazd Absolwentów otwarty! Rozpoczynamy przyjmowanie zapisów!

W dniach 7-10 października 2021 roku odbędzie się Zjazd Absolwentów I LO. Niniejszym rozpoczynamy przyjmowanie zapisów :-) Rezerwujcie sobie czas na wspólne spotkanie!

Przygotowaliśmy dla Was kilka wariantów dostępnych pakietów. Zakup pakietów uczestnictwa oraz udziału w Balu Pokoleń przed 31.05.2021 jest premiowany 10% zniżką. Szczegóły znajdziesz w zakładce "ZJAZD".

Gorąco zachęcamy do zakupu pakietów uczestnictwa. Całkowity dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Wychowanków (statut dostępny jest na naszej stronie), czyli przede wszystkim pomoc Szkole.

Obserwujcie również profil Stowarzyszenia na Facebook’u oraz oczywiście naszą stronę internetową. Gorąco zapraszamy również chętnych do współpracy przy organizacji Zjazdu, każda pomocna dłoń jest dla nas na wagę złota.

 

Zarząd Stowarzyszenia


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.