Zapłać za Zjazd

Dziękujemy, że decydujesz się zakupić jeden z pakietów na Zjazd! Jesteśmy przekonani, że będzie to dla nas wszystkich, jak zawsze bardzo miłe spotkanie. Poniżej znajduje się formularz konieczny do wypełnienia, aby móc zapłacić elektronicznie. Wypełnij wymagane pola i kliknij w zielony przycisk na dole, aby przejść do płatności online.

UWAGA!
Wszystkie pakiety bankietowe oraz dyskotekowe na Bal Pokoleń ZOSTAŁY JUŻ WYPRZEDANE. Płatności, które otrzymamy po 18.09.2021 g. 13:00 zostaną oddane na konto wpłacającego.

Są jeszcze dostępne pakiety podstawowe i minimalne na sam Zjazd oraz wstępy na imprezy towarzyszące. Zapraszamy do ich zakupu.

Całkowity dochód ze sprzedaży pakietów jest przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Wychowanków, czyli przede wszystkim pomoc Szkole.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych pakietach, wszelkie informacje znajdziesz na podstronie ZJAZD.

 

 

 

 

 

Osobą odpowiedzialną za rejestrację jest Robert Kędzierski. Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania służymy pomocą, proszę o kontakt pod adresem zjazd2021@koper.org.pl

 

Zjazdu w takiej formie nie dałoby się zorganizować, gdyby nie sponsorzy:

 

Sponsor platynowy:

 

Sponsor złoty:

 

Sponsor srebrny:

 

Sponsor brązowy:


ARGO - logotyp

DobryWynajem - logotyp

MOST

Clipatize


 

Partnerzy:

I to im dziękując kłaniamy się w pas. Jeśli chcesz również zaistnieć na Zjeździe jako sponsor imprezy skontaktuj się z nami pod adresem zarzad@koper.org.pl.

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.