Zapłać za Zjazd

Dziękujemy, że decydujesz się zakupić jeden z pakietów na Zjazd / Bal Pokoleń! Jesteśmy przekonani, że będzie to dla nas wszystkich, jak zawsze bardzo miłe spotkanie. Poniżej znajduje się formularz konieczny do wypełnienia, aby móc zapłacić elektronicznie. Wypełnij wymagane pola i kliknij w zielony przycisk na dole, aby przejść do płatności online.

Koniecznie przekaż wszystkim swoim znajomym z Kopra, że do 31.05.2021 zakup pakietów na Zjazd / Bal Pokoleń premiujemy 10% bonifikatą.

Całkowity dochód ze sprzedaży pakietów jest przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Wychowanków, czyli przede wszystkim pomoc Szkole.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych pakietach, wszelkie informacje znajdziesz na podstronie ZJAZD.

 

 

Opłata za zjazdBędziemy wdzięczni za dodatkową wpłatę każdej darowizny na cele statutowe.


Podsumowanie

---:0 PLN
---:0 PLN
Dodatkowa darowizna:0 PLN

Łączna suma do zapłaty:0 PLN
Pola oznaczone * są wymagane.

 

 

Osobą odpowiedzialną za rejestrację jest Robert Kędzierski. Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania służymy pomocą, proszę o kontakt pod adresem zjazd2021@koper.org.pl

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.