Od 1957r na wielu płaszczyznach wspieramy zarówno uczniów jak i nauczycieli I L.O. im. M.Kopernika w Łodzi.
Naszym celem jest też konsolidacja, wzajemne poznawanie i jednoczenie wielopokoleniowego środowiska naszych absolwentów.

Zjazd Absolwentów otwarty! Rozpoczynamy przyjmowanie zapisów!
2021-03-03

W dniach 7-10 października 2021 roku odbędzie się Zjazd Absolwentów I LO. Niniejszym rozpoczynamy przyjmowanie zapisów :-)

Mamy nowego Dyrektora I LO im. Mikołaja Kopernika!
2021-01-22

Konkurs na Dyrektora I LO im. Mikołaja Kopernika wygrał Marcin Chrabelski, nauczyciel geografii w Koprze.

Filip, syn naszej absolwentki potrzebuje pomocy. Pokażmy na co nas stać!

Stan serca Filipa, synka naszej absolwentki, Martyny (matura 1997) pogarsza się w bardzo szybkim tempie.

2021-01-22
Znamy już termin Zjazdu Absolwentów na 115 lecie Kopra!

Niebawem będzie mijało kolejne 5 lat od ostatniego Zjadzu Absolwentów naszej szkoły! Znamy już termin przyszłorocznego spotkania. Zapisujcie w kalendarzach!

2020-10-01
Andrzej Saciuk (matura 1951) - odeszła legenda, pamięć pozostaje.

Z wielkim smutkiem i żalem przekazujemy informację, że 12 maja br. zmarł Andrzej Saciuk. Miał 87 lat.

2020-05-13
Życzenia na nadchodzące Święta Wielkanocne

Składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.

2020-04-10
VII Szkolny konkurs „MAM TALENT” z okazji Dnia Patrona I LO

14 lutego odbył się VII Szkolny Konkurs „MAM TALENT”. Przystąpiło 14 uczestników, którzy prezentowali swoje talenty taneczne, wokalne, wokalno-instrumentalne, instrumentalne.

2020-02-21
Wydawnictwo z okazji 115 rocznicy powstania naszej szkoły!

Z okazji 115 rocznicy powstania naszej szkoły chcemy stworzyć wspólnie wydawnictwo, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Potrzebujemy przy tym Waszej pomocy!

2020-02-17
Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku składamy najserdeczniejsze życzenia.

2019-12-22
Spotkaliśmy się w szkole na wigilijnym kominku.

Wigilię w szkole rozpoczęliśmy spotkaniem absolwentów "nieharcerskich". Potem odbył się kominek harcerski ze śpiewami i gitarami.

2019-12-16
Przedstawienie o czasach słusznie minionych na scenie Teatru Nowego.

Zapraszamy na sceniczną adaptację jego ksiażki "Listy z epoki absurdu", która mówi o czasach słusznie minionych, chociaż...

2019-11-27
Msza św. w intencji zmarłych nauczycieli.

18 listopada 2019 o godz 19:00 zapraszamy na mszę św. w intencji zmarłych nauczycieli.

2019-11-06
Nagroda dla Alicji Sobiepańskiej, wychowanki Kopra

Alicja Sobiepańska (wychowanka Kopra) otrzymała stypendium Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

2019-10-30
Nagroda imienia profesora Karola Króla wręczona!

Od 21 lat najlepszym chemikom wręczana jest nagroda (stypendium) imienia profesora Karola Króla. Tak było i w tym roku!

2019-10-18
Aktualne akcje
Darowizna na cele statutowe
2019-08-12
aktywna

Celem Stowarzyszenia jest organizacja oraz pomoc w działaniach, które wspierają 1 L.O. im. Mikołaja Kopernika w Łodzi. Również wspieramy i intergrujemy grono absolwentów, uczniów i dyrekcji szkoły. Przekaż nam darowiznę na nasze cele statutowe.

Zanim przejdziesz do serwisu prosimy o przeczytanie tej informacji.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) informujemy, iż:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Mikołaja Kopernika w Łodzi z siedzibą przy ul. Więckowskiego 41 w Łodzi (90-734).
  2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Stowarzyszenia na podstawie jego Statutu, przepisów prawa oraz na podstawie wyrażonej zgody.
  3. Twoje dane osobowe wynikające ze złożonej deklaracji członkowskiej przetwarzane będą przez okres pozostawania członkiem Stowarzyszenia, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej.
  4. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotów współpracujących ze Stowarzyszeniem. Za każdym razem będziemy informować o podmiotach, które będą przetwarzały Twoje dane.
  5. Dostęp do Twoich danych będą posiadać osoby upoważnione przez Administratora do ich przetwarzania w ramach wykonywania swoich funkcji w Stowarzyszeniu.
  6. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 -193 Warszawa.
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Zarząd Stowarzyszenia Wychowanków
Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi

Przeczytaj treśc polityki prywatności
x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.